1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Loreta Graužinienė ruošiama į prezidentus?

Sėdžiu sekmadienio vakare galvodamas apie įdomesnius kampus rytojaus Žinių radijo laidai "įvykiai ir komentarai". Galbūt klystu bandydamas perprasti kas iš tiesų įvyko su staigiu Seimo pirmininko pakeitimu, kokia gi už to slypi Viktoro Uspaskicho logika, tačiau netikiu, kad Vydas Gedvilas pasitraukė iš solidarumo, kaip sako jis pats. Kalbėdavausi su juo kas savaitę ir kai kuriuos dalykus jaučiu. Pasiklausius jausmingų ir linksmų naujosios Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės kalbų man viskas pamažu stojasi į savo vietas. Viktoras Loretą ruošia kovai dėl Daukanto aikštės.

Manau sumanūs konsultantai jam pakuždėjo, jog moterį gali įveikti tik kita moteris. Beje ir Loretos kalba apie šeimą, paslaptingumą, moteriškumą bandoma pateikti kaip priešingybė Daliai Grybauskaitei. Manau jos rinkiminis įvaizdis būtų lipdomas kaip priešingybė dabartinei prezidentei. Viktoras supranta, kad Seimo pirmininko pozicija yra visai kitoks tramplinas kandidatui į aukščiausią postą nei eilinis Seimo narys. Dėl to ir pakeitė Vydą Gedvilą, kuris nedavė partijai tiek naudos. O ir bylą užbaigti vieni juokai turint savą prezidentą.

Suprantant kokį vaidmenį rinkimuose pas mus vaidina pinigai, juodosios technologijos vargu ar čia taip viskas aišku dėl pabaigos, kaip rinkminės kampanijos starte. Man tik vienas klausimas, ar yra šansų kad Viktoro byla baigtųsi iki prezidento rinkimų kampanijos pradžios ar pačių rinkimų?

Ar visa tai yra tik mano fantazijos patikrinsiu  rytoj ryte 9.10 val. Žinių radijo tiesioginėje laidoje “įvykiai ir komentarai“, kurioje šį kartą svečiuosis Saulius Spurga, Stasys Gudavičius ir Lauras Bielinis. Įsijunkite.

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".