1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Jis davė pradžią svajonei

Jis buvo jauniausias Nobelio premijos laureatas. Rugpjūčio 28 dieną minime jo įkvepiančios kalbos „Aš turiu svajonę“ 50-metį. Kalba pasakyta 1963 m. Vašingtone ant Linkolno memorialo laiptų yra viešosios kalbos šedevras. Dr. Martinas Liuteris Kingas buvo ne tik vienas žymiausių pilietinių teisių gynėjų, tačiau neprilygstamas oratorius, vienas geriausių JAV istorijoje. Martinas Liuteris Kingas buvo žmogus, kuris aiškiai žinojo ko siekia savo gyvenime ir apie savo tikslą puikiai sugebėjo visiems pasakoti. Apie tokius kalbėtojus mes sakome: "jie žino ko nori žmonės". Todėl dažnai  studijuojant viešąjį kalbėjimą pasitelkiame šią puikią kalbą kaip įkvepiančios kalbos pavyzdį.

 

Būdamas 39 metų amžiaus Dr. Martinas Liuteris Kingas žuvo nuo samdomo žudiko paleistos kulkos.

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".