1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Lyderis

Stone Kyambadde buvo perspektyvus Ugandos futbolininkas, kur dėl nusikalstamumo ir korupcijos jis per rungtynes buvo rimtai sužalotas. Jis nekeršijo ir atleido savo skriaudėjams, kurie sugriovė jo profesionalią karjerą ir nuėjo treniruoti....gatvės jaunimo, kurie neturėjo tikslo, vartojo narkotikus ar šlitinėjo gatvėmis. Stone sukūrė kelių šimtų bendruomenę, kurioje stengiamasi tapti gerais piliečiais. Labiausiai įstrigusi mintis: „leader is not to be a famous“. Įkvepianti Stone Kyambadde istorija. Rekomenduoju.

 

 

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".